VIDEO Babička Katarína (81) zažila peklo: Chcel ma znásilniť 15-ročný chlapec!

12. septembra 2017, 18:00
Tip redakcii

Otrasný prípad sa stal v noci zo soboty na nedeľu v Modrom Kameni v okrese Veľký Krtíš. Teta Katarína, ktorá je imobilná a odkázaná na pomoc opatrovateľky, zažila nočnú moru. Keď počula v dome, kde býva sama, rachot, v prvom momente si pomyslela, že ju prišiel niekto zabiť.

Staručkej tete spôsobil Stanislav nočnú moru.

Staručkej tete spôsobil Stanislav nočnú moru.

Autor: pem

V sobotu boli v Modrom Kameni poľovnícke dni a po uliciach sa túlalo ešte v noci veľa ľudí. Teta Katarína spala, no zobudil ju rachot.

„Najskôr som si myslela, že to idú po ulici opití ľudia, no o chvíľku som videla z postele, že niekto prešiel po chodbe v dome. Videla som len postavu, na hlave mal ten človek kapucňu,“ spomína si vystrašená dôchodkyňa.

„Zakričala som , kto je tu, čo je tu? Prišiel ma niekto zabiť? A mužský hlas mi odpovedal. Neprišiel som vás zabiť, ale urobiť vám dobre,“ hovorí teta Katarína.

Stanislav (15), ktorý býva tiež v Modrom Kameni sa dostal do domu cez malé okno na toalete. Po chvíli vypol všetky poistky a vrátil sa do izby, kde Katarína ležala.

Chvíle hrôzy

„Zasvietil mi baterkou do tváre a ľahol si na mňa. Silno mi stláčal ruky, ramená, nemohla som sa nijako brániť. Bol silný, našťastie ma neškrtil, ani nedusil,“ povedala tichým hlasom.

„Keď na mne ležal, povedal mi, aby som mu ukázala prsia a sám mi odhrnul tričko. Potom zbadal, že mám plienky a chcel, aby som si ich dala dolu, ale ja som nereagovala. Po chvíli odišiel z domu a opäť zapol svetlo. Vtedy som mala v sebe toľko duchaprítomnosti, že som zavolala políciu a oni ho rýchlo aj našli a chytili. Bol to len pätnásťročný chlapec od nás,“ dodala.

Ten toho má na rováši!

Stanislav má toho na rováši už viac. Momentálne je v podmienke a opatrovateľka Kataríny povedala, že už v minulosti obťažoval staršie ženy pred kostolom, obnažoval sa a v Modrom Kameni sa ho všetky ženy boja.

V utorok popoludní sa Stanislav postavil pred sudcu Okresného súdu vo Veľkom Krtíši a na chodbe si už zakrýval tvár. Sudca poslal úchylného mladíka do väzby.

„Dobre, že ho zobrali. Už budem nielen ja, ale aj ostatné ženy spokojnejšie spávať,“ povedala pani Katarína.

 
Autor: pem 
 
Aplikácie 7 plus